O nás

Indigo Film je nová distribuční a produkční společnost, založená v lednu 2015. Navazuje na více než dvacetiletou tradici společnosti Hollywood Classic Entertainment (založená Igorem Konyukovem), která obdržela Českého lva za Nejlepší zahraniční film za tyto tituly: Mluv s ní (2002), Zlomené květiny (2005), Volver (2006), Nedotknutelní (2012). Igor Konyukov se jako producent podílel na sedmi českých filmech (Kajínek, V peřině, Hodinový manžel a další).

„Naším cílem je uvádět na český a slovenský trh atraktivní a kvalitní tituly – ať už jde o mainstream nebo artové počiny. České a zahraniční filmy uvádíme nejen do kin, ale i na DVD a Blu-ray,“ uvádí ředitel Igor Konyukov. Indigo Film spolupracuje se zahraničními společnostmi MediaPro Distribution, Gaumont, Indie Sales a dalšími. „Máme tak dobře našlápnuto dostat se do čela filmových distributorů nezávislých titulů,“ dodává s úsměvem Konyukov.

Mezi tituly, které v roce 2015 Indigo Film uvádí do distribuce, mj. patří Druhá míza (Danny Collins), Sejmi prezidenta (Big Game), Pařížská blbka (The Parisian Bitch), Andílek na nervy nebo Vánoční kameňák.